O mnie

Ja siedzę

Hej, tu Iga. Wiedza o emocjach i doświadczenie nabywane na studiach psychologicznych zainspirowały mnie do założenia kanału na YouTube. Tak to się zaczęło. 🙂

 

1. Jako dziecko, nastolatka – nie znałam swoich emocji. Strach, lęki, nieumiejętność radzenia sobie z codziennością, problemy w relacjach.

 

2. Czas mijał, a ja stawałam się coraz bardziej spragniona wiedzy: jak znaleźć szczęście? Jak poczuć radość … na dłużej?!

 

3. Podczas studiów psychologicznych oraz wertując kolejne i kolejne książki psychologiczne i rozwojowe, zaczęłam zagłębiać się w swoje myśli i te wszystkie emocje – przez lata zamiatane pod dywan.

 

4. Praca w korporacji, później w warszawskiej agencji marketingowej. Praca zdalna, podróże, piękne plaże i laptop w ręku – czego chcieć więcej? Jednak brakowało tylko i aż – powołania i radości z życia. Podczas podróży odkryłam, że chcę dawać wartość ludziom i pomagać w radzeniu sobie z emocjami.

 

Kiedyś powiedziałam sobie, że jeśli odkryje przepis na swoje szczęście to zacznę dzielić się tym ze światem. Jeśli czytasz to teraz, już w tym momencie Ci za to dziękuję. Korzystaj z wiedzy, a ja z wielką chęcią będę Cię w tym wspierać. 🙂